تقدیر رئیس کل بیمه مرکزی از مدیرعامل بیمه تجارت‌نو
تقدیر رئیس کل بیمه مرکزی از مدیرعامل بیمه تجارت‌نو

رئیس کل بیمه مرکزی جمهوی اسلامی ایران از دکتر نوراللهی بابت توجه ویژه و حمایت های مکرری که از ورزشکاران و قهرمانان کشور دارند، تقدیر به عمل آورد

رئیس کل بیمه مرکزی جمهوی اسلامی ایران از دکتر نوراللهی بابت توجه ویژه و حمایت های مکرری که از ورزشکاران و قهرمانان کشور دارند، تقدیر به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت‌نو ؛ مجید بهزادپور، در نامه ای خطاب به دکتر نوراللهی مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره بیمه تجارت‌نو بابت توسعه فعالیت ورزشی که در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی نیز محسوب می شود، تقدیر کرد.

در بخشی از این نامه آمده است :

اهتمام و نگاه ویژه جنابعالی و شرکت بیمه تجارت‌نو در نشر فرهنگ بیمه ، توسعه آن در مجامع ورزشی کشور و جذب و تربیت ورزشکاران شایسته تقدیر و تشکر است و امید است در این عرصه با تلاشی مضاعف بیرق صنعت بیمه در کنار پرچم غرور آفرین کشور عزیزمان در میادین بزرگ بین المللی به اهتزار درآید .

بدینوسیله موفقیت و کسب عنوان قهرمانی در هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان بانوان جام کوثر در رشته تکواندو از سوی ورزشکاران آن شرکت را به شما و همکارانتان تبریک گفته و از تلاش این افتخار‌آفرینان نیز قدردانی نمایم.