تقدیر از مدیرعامل شرک ملی مس به عنوان «چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور» بورس
تقدیر از مدیرعامل شرک ملی مس به عنوان «چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور» بورس

علی رستمی در پنجمین اجلاس سراسری تکریم از «چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور» به عنوان «چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور» معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت

اقتصاد و بیمه – علی رستمی در پنجمین اجلاس سراسری تکریم از «چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور» به عنوان «چهره نامی صنعت و اقتصاد کشور» معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

 

در این اجلاس که با حضور مسئولان عالی رتبه، نمایندگان مجلس و مدیران عامل شرکت های بزرگ صنعتی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد با اهدای لوح و تندیس از دکتر علی رستمی تقدیر بعمل آمد.

در بخشی از متن این تقدیرنامه آمده است:

«بدینوسیله با اهدای این لوح در پنجمین اجلاس سراسری چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور از خدمات ارزشمند خدمات ارزشمند و اهتمام شایسته و ثمر بخش جنابعالی در راستای دستیابی به برنامه های اقتصاد مقاومتی که منجر به شکل گیری دستاوردهای مهم و ارزشمند و زمینه ساز تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین گردید را ارج نهاده و مراتب تقدیر و سپاس خود را ابراز می نماییم.»

بر اساس این گزارش، در این اجلاس نام مدیران جهادی که در مسیر تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی اقداماتی را انجام داده بودند در قالب یک سند ملی و تاریخی منوط به کتیبه نام و نشان ماندگار به صورت رسمی ثبت و جاودانه شد.

یادآور می‌شود این اجلاس با هدف گردهم‌آیی اندیشمندان و خبرگان و صاحب‌نظران با حضور بالاترین مقامات مدیریت کشور و ارزیابی نقش مدیریت و کارآفرینی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال آفرینی همچنین معرفی تازه ترین نوآوری ها در تولید ملی با دانش کارآفرینی در حضور اساتید سرشناس ملی برگزار شد.

گفتنی است پنجمین اجلاس سراسری تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور با رویکرد رونمایی از کتبه نام و نشان ماندگار روز سه شنبه ۱۶ اسفند ماه سال جاری برگزار شد.