تقدیر از بانک ملی ایران در مراسم رونمایی از مرکز مبادله ارز و طلای ایران
تقدیر از بانک ملی ایران در مراسم رونمایی از مرکز مبادله ارز و طلای ایران

در مراسم آغاز به کار مرکز مبادله ارز و طلای ایران که با حضور دکتر فرزین رئیس کل بانک مرکزی و رییس و اعضای شورای پول و اعتبار برگزار شد از اقدامات بانک ملی ایران برای ارائه ارز به متقاضیان بخش درمان،تقدیر و تشکر شد.   به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از  روابط […]

در مراسم آغاز به کار مرکز مبادله ارز و طلای ایران که با حضور دکتر فرزین رئیس کل بانک مرکزی و رییس و اعضای شورای پول و اعتبار برگزار شد از اقدامات بانک ملی ایران برای ارائه ارز به متقاضیان بخش درمان،تقدیر و تشکر شد.

 

به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از  روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر مسعود توکلی مدیر تالار ارز خدماتی شرکت بازار مبادله طلا و ارز ایران در ویدیو کنفرانس رونمایی از این مرکز گفت: با همکاری خوب بانک ملی ایران هفت تقاضای دریافت ارز در بخش درمانی که مدت ها در صف انتظار قرار داشتند با ثبت در سامانه مربوطه مورد تست گرم قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی های به عمل آمده با بانک ملی ایران و آمادگی خوبی که در این بانک تدارک دیده شده است،این بیماران به یکی از شعب بانک ملی مراجعه و ارز مورد نیاز خود را دریافت کردند.

گفتنی است در پی تصمیم بانک مرکزی مبنی بر راه اندازی بانک ملی ایران به عنوان بانک عامل، آمادگی های لازم برای ارز مورد نیاز در فرایند مربوطه را به خوبی، ایجاد کرده است.