مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی زاگرس برای سال مالی منتهی به 1399/12/30 در روز سه‌شنبه مورخ 15 تیرماه 1400 در محل سالن احمدی نیا در هتل قلب تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس، این جلسه رأس ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه مورخ 15 تیرماه 1400 با حضور نماینده سازمان بورس […]

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی زاگرس برای سال مالی منتهی به 1399/12/30 در روز سه‌شنبه مورخ 15 تیرماه 1400 در محل سالن احمدی نیا در هتل قلب تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس، این جلسه رأس ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه مورخ 15 تیرماه 1400 با حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار(به صورت برخط)، حسابرس و بازرس قانونی و حضور بيش از 87 درصد از سهامداران شرکت برگزار گردید.
جلسه به ریاست دکتر نعمتی تشکیل و با دعوت از دیگر اعضای هیأت رئیسه از سوی ایشان با توجه به درصد سهامداران حاضر در مجمع به طور رسمی آغاز گردید.
در ادامه محمدرضا میراحمدی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی زاگرس، گزارش عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به 1399/12/30 شامل: تولید، فروش، حمل، اقدامات مالی و دیگر اقدامات مهم صورت گرفته سال مالی فوق را به مجمع ارائه نمود.
پس از قرائت گزارش محمدرضا میراحمدی، بازرس قانونی و حسابرس به ارائه گزارش خود به مجمع پرداخت و پاسخ‌های لازم از سوی مدیران شرکت به سوال‌های سهامداران، به مجمع ارائه گردید؛ و با تأیید سهامداران صورت‌های سال مالی منتهی به به تصویب مجمع رسید.
مجمع عمومی همچنین پرداخت سود 23,000 ریال را برای هر سهم در سال مالی منتهی به 1399/12/30 تصویب و نحوه پرداخت آن را مطابق اطلاعيه منتشره از سوی شركت در سامانه کدال اعلام نمود.


همچنین روزنامه دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه کثیر الانتشار شرکت و مؤسسه حسابرسی تدوین و همکاران به عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی و مؤسسه حسابرسی دش و همکاران به عنوان بازرس قانونی و حسابرس علی‌البدل برای سال مالی منتهی به 1400/12/29 انتخاب گردیدند.
در پایان نیز شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان، شرکت سرمایه‌گذاری هامون سپاهان، شرکت گروه صنعتی شیمی پوشینه، شرکت صادر فر و مجتمع صنعتی نفت و گاز صبا جم کنگان به عنوان اعضای حقوقی هیأت مدیره برای مدت 2 سال انتخاب شدند.

((گزارش تکمیلی به زودی در وب سایت و نشریه ))