تأکید بر تحقق ظرفیت ۱۰۰ درصدی پتروشیمی ایلام با افزایش خوراک
تأکید بر تحقق ظرفیت ۱۰۰ درصدی پتروشیمی ایلام با افزایش خوراک

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در نشست با مدیران پتروشیمی ایلام، گفت: مهم‌ترین اولویت هلدینگ خلیج فارس در استان غیور و مقاوم ایلام، افزایش سرانه اشتغال در این‌ استان است. به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، علی عسکری که در رأس هیئتی متشکل از مدیرعامل پترول، معاونان […]

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در نشست با مدیران پتروشیمی ایلام، گفت: مهم‌ترین اولویت هلدینگ خلیج فارس در استان غیور و مقاوم ایلام، افزایش سرانه اشتغال در این‌ استان است.

به گزارش اقتصاد و بیمه به نقل از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، علی عسکری که در رأس هیئتی متشکل از مدیرعامل پترول، معاونان گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مدیران ارشدی ستادی هلدینگ به ایلام سفر کرده است، ضمن بازدید از پتروشیمی ایلام و گفت‌وگو با کارگران و کارکنان مجتمع، در نشستی ۶ ساعته با مدیران به بررسی عملکرد و مشکلات پیش روی این مجتمع پرداخت.

وی با بیان اینکه ایلام به واسطه‌ وجود ظرفیت‌های عظیم خدادادی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی یک استان توانمند در سطح کشور به‌شمار می‌آید، تأکید کرد: افزایش خوراک پتروشیمی ایلام تا تحقق ظرفیت صد درصدی باید به‌سرعت پیگیری شود.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، با اشاره به اینکه هلدینگ خلیج فارس از طرح‌های درون مجتمعی برای افزایش سود شرکت‌ها حمایت خواهد کرد، ادامه داد: مشکلات خوراک پتروشیمی در کمترین زمان ممکن برطرف می‌شود.

علی عسکری با بیان اینکه پارک پتروشیمی در تحقق هدف اشتغال‌زایی در استان و تکمیل زنجیره ارزش نقش بسزایی دارد، تصریح کرد: استان ایلام گوهری است که به‌درستی و در راستای توسعه از آن بهره‌برداری نشده است.

وی با سپاس از بردباری و مقاومت مردم ایلام در دوران جنگ تحمیلی اظهار کرد: بسیاری از مدیران شایسته کشور از فرزندان استان ایلام هستند که نشان از توانمندی ایلامی‌ها در سطوح عالی مدیریتی دارد.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با قدردانی از تلاش‌های مدیریت و کارکنان شرکت پتروشیمی ایلام و تأکید بر توسعه اقدام‌های مسئولیت اجتماعی، یادآور شد: همه‌ سازمان‌ها، نهادها و بانک‌ها در کنار شرکت صنایع پتروشیمی باید رفع محرومیت‌های موجود در استان ایلام تلاش کنند.