دکتر رضا مصطفوی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بیمه میهن این مطلب را به مناسبت دوازدهمین سالروز تأسیس این شرکت عنوان کرد و سالروز تأسیس را به سهامداران، کارکنان، نمایندگان و ذینفعان تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

همکاران گرانقدر

شانزدهم بهمن دوازدهمین سالگرد تأسیس شرکت بیمه میهن را که مقارن با ایام الله دهه فجر و جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است، به خانواده بزرگ میهن؛ سهامداران، اعضای هیأت مدیره، مدیران، کارکنان، شبکه فروش و ذینفعان صمیمانه تبریک عرض می کنم و امیدوارم در سایه عنایات و الطاف الهی، با پیمودن مسیر رشد و تعالی “میهنمان”، توفیقی دوچندان نصیب همه ما گردد.
شرکت بیمه میهن در سال گذشته توانست با گام نهادن در مسیر رشد و توسعه، با همت و کوشش بی‌دریغ آحاد همکاران در پیشبرد و تحقق اهداف شرکت و سهامداران عزیز گام‌های بلند و مؤثری بردارد و افتخارات ارزشمندی را رقم بزند.
اکنون بیمه میهن به دنبال این است که با اهتمام و تلاش هیات مدیره محترم و کارکنان و شبکه فروش توانمند، و با استفاده از فناوری های روز دنیا نقش خود را در صنعت بیمه و اقتصاد کشور بیش از گذشته ایفا کند و با تقویت و تحکیم زیرساخت ها و بهبود عملکرد، سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص و جایگاه شرکت را ارتقا دهد.از خداوند منان مسألت می نمایم بیمه میهن را در مسیر شفاف و باثباتی که در پیش گرفته است، استوار بدارد و ما را قدردان سهامداران و ذینفعان نماید.
اینجانب در آستانه سیزدهمین سال تأسیس بیمه میهن، از تلاشهای تک تک همکاران ارجمند و شبکه فروش توانمند قدردانی و تشکر می نمایم و امیدوارم با حفظ انسجام و تلاش و کوشش مضاعف و با وفاق و همدلی بتوانیم با اصلاح ساختار و کسب سهم بیشتر از بازار بیمه، افزایش سطح توانگری، اصلاح و بهینه نمودن سبد پورتفوی و جذب پرتفوی مناسب، چشم انداز بیمه میهن را تحقق بخشیم و جایگاه میهن عزیزمان را در سطح صنعت بیمه و اقتصاد کشور بیش از گذشته ارتقاء دهیم. به امید خدا…

مدیرعامل و عضو هیات مدیره

رضا مصطفوی