برگ زرین دیگری به دفتر افتخارات پاکسان اضافه شد؛
برگ زرین دیگری به دفتر افتخارات پاکسان اضافه شد؛
مدیرعامل پاکسان به عنوان مدیر ارزش‌آفرین کشور معرفی شد مدیرعامل پاکسان تندیس زرین اجلاس سراسری مدیران ارزش آفرین در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران را دریافت نمود.

در اجلاس سراسری مدیران ارزش آفرین در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران از حسن بقائی، مدیرعامل شرکت پاکسان، تقدیر و تندیس زرین این همایش به سبب اعمال مدیریت بهینه پاکسان به وی تقدیم شد.

این اجلاس روز دوشنبه ۱۸ مرداد ماه سال جاری با همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت، اتاق بازرگانی ایران و سازمان فنی و حرفه ای کشور، در حضور مدیران برتر سراسر کشور و شماری از مسئولین کشوری در محل مرکز همایش های بین المللی رایزن تهران برگزار شد و در آن از مدیران ارزش آفرین در تحول و توسعه کسب و کارهای ایران تقدیر به عمل آمد.

توسعه کسب و کار در فضای ملی و بین المللی، اهمیت مدیریت استراتژیک در کسب کارها، نقش مهارت، خلاقیت و نوآوری در توسعه کسب و کار اقدامات ابتکاری مدیران در حوزه بازاریابی و فروش از جمله اهداف، رویکردها و محورهای ارزیابی این اجلاس بود که با داوری و بررسی های صورت گرفته، حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان موفق شد با احراز حداکثر امتیازات، تندیس زرین این اجلاس را به خود اختصاص دهد.

حسن بقائی مدیرعامل پاکسان در مدت مدیریت خود در این مجموعه توانسته با دستیابی به بالاترین حد افزایش تولید، فروش، افزایش کشورهای مقصد صادراتی و میزان صادرات، طرح‌های اصلاحی، نوسازی و بازسازی خطوط، اقدامات توسعه ای و عمرانی، بهبود فضای کسب و کار در جهت تقویت رفاه عمومی پرسنل مجموعه، راه اندازی، تجهیز و بهبود کلینیک تخصصی شهدای سلامت پاکسان، تاسیس تعاونی مصرف کارکنان، بازسازی و ارتقاء کیفیت رختکنی کارکنان خطوط تولیدی، ارتقاء سطح پوشش بیمه های تکمیلی و توجه ویژه به بنیان خانواده و … تحولات بنیادی را در پاکسان خلق و اجرائی نماید. این اقدامات در اجلاس سراسری مدیران ارزش‌آفرین تندیس زرین را برای وی به ارمغان آورد و افتخار دیگری را به مجموعه پاکسان افزود.