برنامه های نوین مدیریتی مهندس هادی عبادی برای توسعه و تعالی مجموعه
برنامه های نوین مدیریتی مهندس هادی عبادی برای توسعه و تعالی مجموعه

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت موتوژن (سهامی‌ عام) در تاریخ 19/09/1401 در محل هتل سیمرغ تشکیل شد.

اقتصاد و بیمه – افزایش فروش خالص شرکت از مبلغ 897/968/14 میلیاردی سال مالی منتهی به 31/06/1401 به مبلغ 642/218/18 میلیون سال مالی منتهی به 31/06/1401 و کسب سود عملیاتی 115/012/7 میلیاردی و سود خالص 253/392/4 میلیاردی گوشه ای از عملکرد شرکت موتوژن در سال مالی مورد گزارش بوده است.
مجموعه موتوژن به عنوان یکی از فعالان کلیدی در زنجیره ارزش تولید الکتروموتور کشور با مدیریت جدید و جهادی خود و با تدوین برنامه استراتژیک نوین و اجرای آن در تلاش است سهم ملی و منطقه ای خود را در تولید انواع الکتروموتور افزایش دهد.
بلاشک بواسطه حضور مهندس هادی عبادی در کسوت مدیرعاملی این بنگاه نظم تولیدی و بی بدیل کشور که در تولید الکتروموتور محصولات رتبه اول سهم عمده ای از بازار داخلی و سهمی شایسته از بازارهای منطقه ای و جهانی را به خود اختصاص داده است و اشرافی که مشارالیه بر نقاط ضعف و قوت مجموعه دارد بشارت دهنده آن است که این مجموعه با خدمات و صلابت پیش به سوی تلید بیشتر و سودآوری فزونتر و کسب سهم بهتر از بازارهای داخلی و خارجی پیش خواهیم رفت.
شرکت موتوژن سازنده انواع محصولات منحصر به فردی منجمله ؛الکتروموتورهای سه فاز صنعتی ،الکتروموتورهای خانگی ،الکتروپمپ ،الکتروموتور های تک فاز ، الکتروموتورهای ضدانفجار ، الکتروموتورهای فوق سنگین از توان 630 کیلووات تا توان 1 مگاوات با سایز فریم 450 ، الکتروموتورهای مشعل گازی و گازوئیلی و… میباشد که سهم 30 درصدی ازتامین بازار کشور و سهمی در خور از بازارهای کشورهای همسایه ، منطقه ، آسیایی و اروپایی را بخود اختصاص داه است که بواسط کیفیت ، تنوع محصول می طلبید که با یک مدیریت آگاه از توان این مجموعه در کسب سهم بیشتر از بازارها و فزونی فروش بهره گرفته شود . حضور مدیرانی بازارشناس ، کاربلد و آشنا به توان خود مجموعه موتوژن در هیات مدیره شرکت شاید همان حلقه مفقوده و گمشده ای بود که موتوژن لازم داشت تا با اعتماد به آن بتواند بال بگشاید و سطح وسیع تری را به زیر گستره و پوشش خود قرار دهد . حضورجنابان غفورخرامهر و حشمت اله صادقی در کنارمهندس عبادی و دکتر شریفی و رابرد و راهکارهایی که این تیم مدیرت خبره برای توسعه تولید- فروش و سودآوری موتوژن مدنظر قرار داده اند نوید بخش جهش در کارنامه کاری شرکت و تجلی بخش نقطه عطفی درعملکرد موتوژن خواهد بود .
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت موتوژن (سهامی‌ عام) در تاریخ 19/09/1401 در محل هتل سیمرغ تشکیل شد.
در این مجمع که با حضور 16/58 درصدی سهامداران حقیقی و حقوقی ، اعضاء هیات مدیره، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی برگزار گردید، ریاست مجمع برعهده آقای سيد ابوتراب فاضل بود، که جنابان طاهر رحيمي و سعيد داراب ملک آبادي در مقام نظار اول و دوم و آقای هادي عبادي به عنوان دبیر مجمع انتخاب گردیدند.
درادامه با قرائت گزارش هیات مدیره به مجمع مربوط به اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در طی سال مالی منتهی به 31/06/1401 و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، مجمع نشینان با طنین صلوات خود ضمن تصویب صورتهای مالی و تنفیذ معاملات مشمول ماده 129 و با تقسیم سود 280 ریال به کار خود پایان دادند.