برای اولین بار در کشور از طرح جامع بیمه اصحاب رسانه و هنرمندان رونمائی شد
برای اولین بار در کشور از طرح جامع بیمه اصحاب رسانه و هنرمندان رونمائی شد
همزمان با ایام روز خبرنگار و برای اولین بار در کشور طرح جامع اصحاب رسانه و هنرمندان در جهت حمایت از اهالی فرهنگ و هنر در بیمه رازی رونمائی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی ؛ در این مراسم که با حضور مصطفی قمری وفا مدیرکل خبرگزاری صدا و سیما ،مصطفی خادم المله مدیر عامل هنر کارت ، مصطفی زندی مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی و محسن حدادی مدیرکل تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید ، طرح جامع بیمه اصحاب رسانه و هنرمندان و تمبر اختصاصی روز خبرنگار بیمه رازی رونمائی شد.

دکتر علی جباری مدیر عامل بیمه رازی در این مراسم با اشاره به اینکه رسانه ها نماد توسعه همه جانبه و پایدار هستند و بدلیل مسئولیت اجتماعی خاصشان، همیشه درمعرض خطرات گوناگون می باشند افزود :صنعت بیمه بعنوان یکی از نهادهای حمایتی وظیفه ذاتی ایجاد آرامش فکری برای جامعه خبرنگاران را دارد تا دغدغه ریسک های ناشی از فعالیت خبرنگاری را برای ایشان کمتر و موجب تسریع و تسهیل در امر خطیر اطلاع رسانی برای ایشان فراهم گردد.

وی تصریح کرد : این بسته بیمه ای علاوه بر تقسیط و تخفیف بیمه شخص ثالث و بدنه اتومبیل ، حوادث ، آتش سوزی و عمر شامل پوشش بیمه تجهیزات الکترونیک خبرنگاران نیز میباشد که اهمیت آن با توجه به افزایش قیمت تجهیزات و لوازم الکترونیک ناشی از تحریم ها و نوسانات ارز طی سالهای گذشته دو چندان میباشد.

گفتنی است شرایط استفاده هنرمندان و خبرنگاران محترم از این طرح به زودی اطلاع رسانی می شود.