بازدید کارشناسان سازمان محیط‌زیست از فجر انرژی خلیج‌فارس
بازدید کارشناسان سازمان محیط‌زیست از فجر انرژی خلیج‌فارس

اقتصاد و بیمه – مدیرکل پایش سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور به همراه ۷۰ نفر از کارشناسان سازمان حفاظت محیط‌زیست استان خوزستان از شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس بازدید کردند. به گزارش روابط‌عمومی شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس؛ روز سه‌شنبه ۸ خردادماه، ۷۰ نفر از کارشناسان شاغل در سازمان محیط‌زیست از شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس بازدید و با […]

اقتصاد و بیمه – مدیرکل پایش سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور به همراه ۷۰ نفر از کارشناسان سازمان حفاظت محیط‌زیست استان خوزستان از شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس بازدید کردند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس؛ روز سه‌شنبه ۸ خردادماه، ۷۰ نفر از کارشناسان شاغل در سازمان محیط‌زیست از شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس بازدید و با فرایندها و بخش‌های مختلف تولیدی این شرکت به‌ویژه واحدهای تصفیه پساب صنعتی آشنا شدند.

در این بازدید علمی، مدیران و کارشناسان فجر به پرسش‌های بازدیدکنندگان پیرامون روش‌های تصفیه آب، هوا و پساب صنعتی و همچنین تولید برق نیروگاهی پاسخ دادند و برخی مسائل فنی نیز به بحث گذاشته شد.

گفتنی است شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس تنها شرکت تولیدکننده سرویس‌های حیاتی موردنیاز مجتمع‌های پتروشیمی حاضر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی است و در کنار آن پساب‌های تولیدی صنایع پتروشیمی مستقر در منطقه را با ظرفیت ۹۸۰ مترمکعب بر ساعت دریافت و تصفیه می‌کند.

بازدید کارشناسان سازمان محیط‌زیست از فجر انرژی خلیج‌فارس

  • نویسنده : سرخوش