مدیرعامل شرکت بیمه دی با همراهی تعدادی از مدیران، از شعبه مشهد بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی بیمه دی؛ ‏محمدرضا کشاورز مدیرعامل شرکت بیمه دی در این نشست ضمن تقدیر از خدمات همکاران شعبه مشهد در جهت ایجاد تحول و روند رو به رشد این شعبه، به دستاوردهای شرکت در سال های اخیر پرداخت و افزود: یکی از نقاط قوتی که شرکت در ماه های گذشته کسب کرده است افزایش سرمایه از ۲۵۰ به ۵۹۵ میلیارد تومان از محل تجدید ارزیابی دارایی های ثابت شرکت بوده است.
مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره بیمه دی در ادامه سیاست های شرکت در سه سال گذشته را تشریح نمود و تاکید کرد: با وجود تمام مزیت های معنوی و مادی که از مگا پروژه قرارداد جبران عاید شرکت شده است، همکاران باید در راستای برنامه های کلان شرکت، همت مضاعفی درخصوص افزایش نسبت فروش غیر جبران بگمارند. البته خوشبختانه این مهم در سال های گذشته از نسبت ۷ به ۱ در انتهای سال ۹۶ به نسبت ۳ به ۱ در انتهای سال ۹۹ رسیده که به نوبه خود موفقیت مهمی در دستیابی به اهداف بلند مدت شرکت در زمینه افزایش فروش به حساب می آید.
وی در پایان با تاکید بر خدمات رسانی شایسته به مشتریان و ارتقای کیفیت ارائه خدمات، مشتری مداری را یکی از مهم ترین اصول شرکت دانست و از همه همکاران و شبکه فروش خواست تا این مهم را در همه فرآیندهای کاری مد نظر قرار دهند.