اولین پایگاه اطلاع رسانی تخصصی صنعت شوینده کشور رونمایی می شود
اولین پایگاه اطلاع رسانی تخصصی صنعت شوینده کشور رونمایی می شود
مدیر روابط عمومی شرکت پاکسان از رونمایی پایگاه خبری جدید پاکسان نیوز با قابلیت های ارتقاء یافته و رویکرد اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در حوزه صنعت شوینده کشور خبر داد.

حامد کریمی مدیر واحد روابط عمومی شرکت پاکسان ضمن تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار به جامعه خبری و رسانه ای کشور از رونمایی اولین پایگاه خبری تحلیلی مرجع صنعت شوینده کشور با عنوان پاکسان نیوز در چند روز آینده خبر داد و گفت: به منظور گسترش ارتباط با مخاطبین، مصرف کنندگان و فعالان حوزه صنعت شوینده و اصحاب رسانه به زودی از سایت جدید پایگاه خبری این مجموعه با دامنه paxanews.com رونمایی خواهد شد.

وی با برشمردن اهداف ایجاد این فضا در حوزه اطلاع رسانی صنعت شوینده کشور افزود: پایگاه خبری پاکسان نیوز به عنوان بازوی خبری و رسانه رسمی این شرکت در چند سال گذشته فعالیت نموده است اما به دلیل قدیمی بودن ساختار آن نسبت به تغییر فضای رسانه ای و پیشرفت های فناورانه کشور همچنین نبود فضای جامع اطلاع رسانی در حوزه صنعت شوینده تصمیم گرفتیم پایگاه خبری بهبود یافته ای را ارائه نماییم که در کنار پاسخگویی به پرسش های مخاطبان، ابعاد خبری و فعالیت های تولیدکنندگان را در سطح کشور نیز پوشش دهیم.

کریمی ضمن اشاره به قابلیت ها و امکانات مختلف این پایگاه خبری به معرفی بخش های مختلف آن پرداخت و یادآور شد: مخاطب محور بودن و سهولت در دسترسی به بخش های مختلف و امکانات بهینه از جمله انعکاس جدیدترین و جامع ترین اخبار، مقاله ها، پایان نامه‌ها و دستاوردها در حوزه صنعت شوینده، از خصوصیات ویژه این پایگاه خبری است تا مخاطبین و فعالان این حوزه از طریق این رسانه بتوانند در جریان آخرین تحولات، دستاوردها و پیشرفت های این صنعت قرار بگیرند.

مدیر روابط عمومی پاکسان در خاتمه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و جهش های جدید کووید ۱۹ در سراسر جهان و نیاز فزاینده به اطلاع رسانی دقیق تر، خاطرنشان کرد: آگاهی بخشی و فراهم آوردن بستر مناسبی برای ارائه مقالات، دانش و یافته های محققین، پژوهشگران و دانشجویان و معرفی دستاوردهای نوین و….. این پایگاه خبری تحلیلی در حوزه شوینده ایجاد شده تا در کنار این اهداف کلان به ارائه آموزش های لازم در حوزه بهداشت فردی و اجتماعی و نحوه استفاده درست از مواد شوینده و … نیز بپردازد.

در این خصوص از تمامی مجموعه ها و فعالان عرصه شوینده کشور به ویژه خانواده بزرگ هلدینگ شوینده توسعه صنایع بهشهر دعوت می شود پیرامون ارائه اخبار، پژوهش ها، یافته های جدید و دستاوردهای نوین خود با این پایگاه خبری تحلیلی همکاری نموده و از امکانات و بستر به وجود آمده بهره برداری لازم را داشته باشند.