اهدا نشان مدیر نمونه جهادی کشور در سال ۱۴۰۱ به مهندس محمود امین نژاد مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس
اهدا نشان مدیر نمونه جهادی کشور در سال ۱۴۰۱ به مهندس محمود امین نژاد مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

در آئین نهمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور که با حضور ریاست قوه قضائیه،مقامات کشوری و لشکری و فعالان حوزه های اقتصادی،علمی و نظامی در مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی ایران برگزار شد از محمود امین نژاد به دلیل توانمدی ها و تلاش های ارزشمند مدیریتی در حوزه صنعت نفت به عنوان مدیر نمونه جهادی کشور در سال ۱۴۰۱ تجلیل به عمل آمد

اقتصاد و بیمه – در آئین نهمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور که با حضور ریاست قوه قضائیه،مقامات کشوری و لشکری و فعالان حوزه های اقتصادی،علمی و نظامی در مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی ایران برگزار شد از محمود امین نژاد به دلیل توانمدی ها و تلاش های ارزشمند مدیریتی در حوزه صنعت نفت به عنوان مدیر نمونه جهادی کشور در سال ۱۴۰۱ تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس، محمود امین‌نژاد مدیرعامل این شرکت به عنوان یکی از چهار سخنران اصلی همایش با تأکید بر اینکه مدیریت جهادی میراث و امانتی ارزشمند از دوران دفاع مقدس است خاطر نشان کرد امروز هم وظیفه همه فعالان این عرصه تبیین ابعاد مختلف و انتقال این جریان مدیریتی به نسل های بعد خواهد بود. مدیر عامل بیدبلند خلیج‌فارس در ادامه تصریح کرد:در میدان عمل با قوانین زمان صلح امکان فعالیت های جهادی و متهورانه در شرایط سخت اقتصادی ممکن نبوده و می بایست با نگاهی کارشناسی قوانین متناسب با نیازهای دوران سخت تحریم و فشارهای اقتصادی برای پیشبرد امور وضع شود. امین نژاد در ادامه گفت:گفتمان مدیریت جهادی ایرانی که ریشه آن در آموزه ها و تأکیدات دین مبین اسلام است ظرفیت آن را دارد که به عنوان الگوی جدید مدیریتی در دنیا معرفی شود. مدیر عامل بیدبلند خلیج فارس در جمع بندی صحبت های خود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت به این نکته اشاره کرد که مدیریت جهادی نیازمند عزم و حمایتی جهادی است تا مدیران در بستر اعتماد و پشتیبانی مجموعه های حاکمیتی و تسهیل گر با درایت و شجاعت بیشتر دستاوردهای درخشان و چشم گیری تری برای اعتلای نام کشور خلق کنند. در پایان این همایش محمود امین نژاد نشان مدیر نمونه جهادی کشور در سال ۱۴۰۱ را از دست ریاست قوه قضاییه دریافت کرد.