امضای موافقت نامه همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور و ذوب آهن اصفهان
امضای موافقت نامه همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور و ذوب آهن اصفهان

مهدی خلج- دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوردوشنبه ۴ تیرماه با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن دیدار و گفتگو با مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی ، موافقت نامه همکاری با این مجتمع امضا نمود . دکتر دهقانی فیروزآبادی در این دیدار گفت : این موافقت نامه […]

مهدی خلج- دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوردوشنبه ۴ تیرماه با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن دیدار و گفتگو با مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی ، موافقت نامه همکاری با این مجتمع امضا نمود .
دکتر دهقانی فیروزآبادی در این دیدار گفت : این موافقت نامه با هدف ایجاد کارخانه نوآوری در ذوب آهن اصفهان امضا شد تا بستری برای فعالیت بیشتر و حضور پر رنگ تر شرکت های دانش بنیان در این مجتمع عظیم صنعتی باشد.
وی افزود : صنعت فولاد اهمیت بسیار زیادی در اقتصاد کشور دارد و لذا بهره گیری از دانش روز و همچنین مشارکت و همکاری با شرکت های دانش بنیان به ویژه در شرایط تحریم ، برای این صنعت مهم و حیاتی است.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهورافزود : محدودیت های ناشی از تحریم باعث شد تلاش مان را برای حل مشکلات صنعت با استفاده از توان و دانش داخلی دوچندان کنیم .
وی اظهار داشت : طی دو سال گذشته با بیش از ۱۰۰ صنعت بزرگ کشور نشست برگزار کردیم که این امر حاصل توسعه شرکت های دانش بنیان و تقویت پیوند صنعت با شرکت های دانش بنیان است .
دکتر دهقانی فیروزآبادی گفت : صنایع باید نگرش باورمندانه و وظیفه محور به همکاری با شرکت های دانش بنیان داشته باشند تا این همکاری ثمرات بیشتری داشته باشد .
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز گفت : تلاش می کنیم تا رویکرد دانش بنیان در این مجتمع عظیم صنعتی بیش از گذشته جاری شود و بسترهای لازم برای این همکاری مهیا شده است .
وی افزود : در راستای تدبیر مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم ، تمام همت خود را برای افزایش تولید و دستیابی به تولید ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تن در سال جاری به کار می گیریم .

lw8b8945.jpg

lw8b9012.jpg

lw8b8905.jpg