امضای موافقت نامه همکاری سرمایه گذاری سه جانبه برای تشكیل صندوق سرمایه گذاری خصوصی مشترك
امضای موافقت نامه همکاری سرمایه گذاری سه جانبه برای تشكیل صندوق سرمایه گذاری خصوصی مشترك

صبح امروز موافقت نامه همکاری در خصوص سرمایه گذاری در تاسیس و تشکیل صندوق سرمایه گذاری خصوصی میان ستاد توسعه زیست فناوری، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری امضا شد

اقتصاد و بیمه – صبح امروز موافقت نامه همکاری در خصوص سرمایه گذاری در تاسیس و تشکیل صندوق سرمایه گذاری خصوصی میان ستاد توسعه زیست فناوری، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری امضا شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، مهندس بهزادپور در این برنامه ضمن ابراز خرسندی از امضای این موافقت نامه در راستای حفظ و افزایش منافع مردم گفت: صنعت بیمه حمایت و استفاده از نوآوری در صنعت بیمه را برای شناسایی ایده ها و محصولات نوین و درنهایت ارائه خدمات ویژه بیمه ای به مردم آغاز کرده است.
رئیس کل بیمه مرکزی ، امضای این موافقت نامه را گامی نو در هدایت سرمایه گذاری های صنعت بیمه به سمت اقتصاد دانش بنیان دانست و گفت: پیرو تفاهم نامه ای که خرداد ماه با معاونت علمی و فناوری امضا کردیم، امروز یک گام اجرایی با امضای این موافقت نامه برای تاسیس صندوق مشترک با صندوق نوآوری ریاست جمهوری در راستای سرمایه گذاری در پوشش محصولات زیست فناوری و سلامت برداشته شد .
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بخشی از پروژه ها از قبل آماده است، می توانیم به زودی وارد فاز عملیاتی شویم و از خروج ارز از کشور جلوگیری کنیم.
مهندس بهزادپور در بخش دیگری از سخنان خود از مردمی کردن صنعت بیمه خبر داد و گفت: با اجرای مصوبات این موافقت نامه می توانیم در سرمایه گذاری جهت رفع مشکلات مردم به خصوص در حوزه سلامت کشور اثر گذار باشیم.
شایان ذکر است این موافقت نامه میان دکتر مصطفی قانعی رئیس ستاد توسعه زیست فناوری، مهندس مجید بهزادپور رئیس کل بیمه مرکزی و دکتر علی وحدت مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی به امضا رسید.