امضای موافقت‌نامه دانش‌بنیان ساخت غبارگیر کنورتور در ذوب آهن اصفهان
امضای موافقت‌نامه دانش‌بنیان ساخت غبارگیر کنورتور در ذوب آهن اصفهان

مهدی خلج- موافقت‌نامه مطالعه و اجرای پروژه اصلاح و بهینه‌سازی سیستم تصفیه غبار کنورتور فولادسازی و فرایندهای مرتبط به سیستم تصفیه غبار امضا شد. به گزارش اقتصاد و بیمه، موافقت‌نامه مطالعه و اجرای پروژه اصلاح و بهینه‌سازی سیستم تصفیه غبار کنورتور فولادسازی و فرایندهای مرتبط به سیستم تصفیه غبار در حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون […]

مهدی خلج- موافقت‌نامه مطالعه و اجرای پروژه اصلاح و بهینه‌سازی سیستم تصفیه غبار کنورتور فولادسازی و فرایندهای مرتبط به سیستم تصفیه غبار امضا شد.

به گزارش اقتصاد و بیمه، موافقت‌نامه مطالعه و اجرای پروژه اصلاح و بهینه‌سازی سیستم تصفیه غبار کنورتور فولادسازی و فرایندهای مرتبط به سیستم تصفیه غبار در حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس جمهور توسط مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و ولی الله روشن رییس سازمان جهاد دانشگاهی علم و صنعت دوشنبه ۴ تیرماه در این مجتمع عظیم صنعتی امضا شد.

همچنین در مراسم امضای این موافقت‌نامه زیست محیطی، علیرضا حسینی فرماندار شهرستان لنجان، مسوولین جهاد دانشگاهی علم و صنعت، مسوولین ذوب آهن اصفهان  و جمعی از دیگر مسوولین شهرستان لنجان در دفتر مدیرعامل ذوب آهن اصفهان حضور داشتند.

دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی در این مراسم ابراز امیدواری نمود که جهاد دانشگاهی با همکاری شرکت‌های دانش بنیان این پروژه را با موفقیت انجام دهد تا گام مهم در جهت کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی در منطقه برداشته شود.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، اجرای پروژه‌های زیست محیطی و توجه به تولید سازگار با محیط زیست را از جمله اولویت‌های این مجتمع عظیم صنعتی برشمرد و گفت: ذوب آهن اصفهان با همکاری و مشارکت معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور و جهاد دانشگاهی علم و صنعت و شرکت‌های دانش بنیان پروژه‌های زیست محیطی خود را پیش می‌برد که امیدوارم نتایج آن برای مردم منطقه ملموس باشد.

امضای موافقت‌نامه دانش‌بنیان ساخت غبارگیر کنورتور در ذوب آهن اصفهان