افتتاح خط تولید یخچال فریزر ۱۳ فوت دو درب پارس 
افتتاح خط تولید یخچال فریزر ۱۳ فوت دو درب پارس 
با حضور مدیرعامل شستا در شرکت لوازم خانگی پارس خط تولید یخچال فریزر ۱۳ فوت دو درب در شرکت لوازم خانگی پارس افتتاح شد. 

 

به گزارش اقتصادوبیمه و به نقل از  شستا رسانه؛

روز دوشنبه در مراسمی با حضور ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، محمدی مدیرعامل صنایع عمومی تامین و محمدزاده مدیرعامل شرکت لوازم خانگی پارس، از یخچال فریزر دو درب ۱۳ فوت رونمایی شد.

 

ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا در مراسم رونمایی از محصول جدید ۱۳ فوت شرکت لوازم خانگی پارس در جمع کارگران و مهندسان این شرکت گفت: تولید ستون فقرات سرمایه گذاری های ما است. ما در جهت افزایش جهش تولید در شرکت‌هایی مانند لوازم خانگی پارس که ظرفیت های خاموش داشتند برنامه‌ریزی خود را متمرکز کرده‌ایم.

 

شمدیرعامل شستا در ارتباط با لوازم خانگی پارس گفت: همانطور که می‌گویند «پارسی را پاس بداریم» اگر می‌خواهیم «پارس را پاس بداریم باید لوازم خانگی پارس را پاس بداریم» و این می‌تواند شعار اصلی شرکت در بسط و گسترش هرچه بیشتر این شرکت باشد.

 

بازیان با بیان اینکه باید کاری کنیم که خانواده های ایرانی انتخاب اولشان پارس باشد گفت: کارخانه ای موفق است که خریدار پشت نوبتی داشته باشد و شرکت لوازم خانگی پارس باید با تنوع بخشیدن به تولید و افزایش کیفیت محصول کاری کند که ایرانی ها در نوبت خرید محصولات آن باشند و در هر خانه چند مدل از این کالاها دیده شود.

این یخچال فریزر جدید با بهره گیری از قطعات و نمای ظاهری جدید در مدت شش ماه طراحی و تولید شده و از سیستم تبرید( سرمایشی) بهینه شده نیز برخوردار است.

محصول جدید شرکت لوازم خانگی پارس با مصرف انرژی  A پلاس از یخچال های مشابه خارجی تا ۵۰ درصد ارزانتر است.

با افتتاح خط جدید در شرکت لوازم خانگی پارس سالانه ۲۰ هزار دستگاه یخچال فریزر دو درب تولید و روانه بازار می شود.

برای راه اندازی این خط تولید ۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

در حال حاضر سالانه ۲۵۰ هزار دستگاه انواع یخچال و یخچال فریزر در اندازه های ۶ فوت تا ۱۶ فوت در این واحد صنعتی تولید می شود.

 

شایسته ذکر است در طرح توسعه شرکت لوازم خانگی پارس تولید یخچال فریزر دوقلو با ظاهر جدید و درب تخت و آبسرد کن شهری ( فیس لیفت)پیش بینی شده که در سال آینده وارد بازار خواهد شد.

 

  • منبع خبر : www.ssic.ir