اعزام فوری تیم‌های ارزیاب خسارت بیمه ملت به مناطق زلزله‌زده خوی
اعزام فوری تیم‌های ارزیاب خسارت بیمه ملت به مناطق زلزله‌زده خوی

تیم های ارزیاب خسارت بیمه ملت در استان آذربایجان غربی، به مناطق زلزله زده شهرستان خوی اعزام شدند

خبر روزانه – تیم های ارزیاب خسارت بیمه ملت در استان آذربایجان غربی، به مناطق زلزله زده شهرستان خوی اعزام شدند.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، شب گذشته زمین لرزه ای به بزرگی ۵٫۹ ریشتر شهرستان خوی را در استان آذریایجان غربی لرزاند. زمین لرزه ای که با وجود تلفات جانی کم، مصدومان زیادی داشت و خسارت های زیادی به منازل مسکونی وارد ساخت.

صبح امروز با دستور علیرضا یزدان دوست، مدیر عامل بیمه ملت تیم های ارزیابی خسارت این شرکت در استان آذربایجان غربی و استان‌های همجوار، برای بررسی و ارزیابی خسارت احتمالی بیمه شدگان بیمه ملت، به مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی اعزام شدند تا روند خدمت‌رسانی به مردم این منطقه با سرعت انجام شود. همچنین در همین راستا پایگاه شبانه روزی شرکت بیمه ملت به آدرس بلوار ۱۵ خرداد، روبه‌روی بیمارستان امام خمینی، نمایندگی ۲۹۰۷ شهر خوی به شماره تلفن ۰۴۴۳۶۴۶۱۸۵۶ آماده خدمت‌رسانی و پاسخگویی و رسیدگی به خسارت‌های اعلامی توسط زیان‌دیدگان خواهد بود. لازم به ذکر است که کلیه کارشناسان اداره خسارت مدیریت آتش‌سوزی شرکت بیمه ملت به شماره تلفن‌های ۰۲۱۹۶۶۰۳۲۲۳-۰۲۱۹۶۶۰۳۶۳۰-۰۲۱۹۶۶۰۳۲۰۲ و کارشناسان شعبه تبریز به شماره تلفن های ۰۴۱۳۳۲۵۶۲۷۹-۰۴۱۳۳۲۵۶۲۰۱- ۰۴۱۳۳۲۵۶۱۰۷آماده پاسخگویی به سوالات زیان‌دیدگان هستند.

مدیر عامل بیمه ملت، همچنین به معاونت فنی اموال و مسئولیت و معاونت مالی دستور داد، خسارت بیمه‌شدگان در اسرع وقت پرداخت شود. بیمه ملت، توانگرترین شرکت بیمه کشور است که بیمه آتش‌سوزی را با پوشش‌های تکمیلی مانند زلزله به مشتریان عرضه می‌کند. پوشش سرقت، زلزله، سیل، طوفان، سقوط و برخورد اجسام خارجی، ضایعات ناشی از ترکیدگی لوله آب و فاضلاب و… نیز از پوشش‌های تکمیلی بیمه آتش‌سوزی بیمه ملت است.