استقرار فراگیر نمایندگان بیمه میهن در تمامی فرودگاه‌های کشور و ارائه خدمات بیمه‌ای به حجاج
استقرار فراگیر نمایندگان بیمه میهن در تمامی فرودگاه‌های کشور و ارائه خدمات بیمه‌ای به حجاج

اقتصاد و بیمه – گروه بیمه:نمایندگان بیمه میهن و کادر درمانی در تمامی فرودگاه های کشور در حال خدمات رسانی به حجاج بیت اله الحرام می باشند. به گزارش اقتصاد و بیمه-،با هدف ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مسافران دیار وحی، این شرکت اقدام به استقرار نمایندگان خود در تمامی فرودگاه‌های کشور کرده است. […]

اقتصاد و بیمه – گروه بیمه:نمایندگان بیمه میهن و کادر درمانی در تمامی فرودگاه های کشور در حال خدمات رسانی به حجاج بیت اله الحرام می باشند.

به گزارش اقتصاد و بیمه-،با هدف ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مسافران دیار وحی، این شرکت اقدام به استقرار نمایندگان خود در تمامی فرودگاه‌های کشور کرده است. این تدبیر به منظور افزایش خدمات بیمه‌ای و سهولت در دسترسی مسافران به خدمات بیمه ای انجام شده است.

روابط عمومی بیمه میهن، در این باره اظهار داشت: “استقرار نمایندگان بیمه میهن در فرودگاه‌های کشور، بخشی از برنامه‌ ما برای افزایش رضایت‌مندی مشتریان و ارائه خدمات جامع و سریع به آنهاست و امیدواریم این اقدام، باعث اطمینان خاطر و افزایش سطح امنیت و آرامش در سفر معنوی حج تمتع شود.

همچنین این اقدام نقش مهمی در ارتقاء سطح آگاهی عمومی درباره اهمیت بیمه و تشویق مردم به استفاده از خدمات بیمه‌ای ایفا می کند و مورد استقبال گسترده مسافران قرار گرفته است و انتظار می‌رود باعث بهبود کیفیت خدمات شود.

توضیح اینکه واحدهای پزشکی تخصصی مجهز به تجهیزات پزشکی پیشرفته‌ همراه با آمبولانس های تیپ B برای ارائه خدمات پزشکی فوری و انتقال بیماران به مراکز درمانی در محل مستقر شده است.