از رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر رونمایی شد
از رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر رونمایی شد

هم‌زمان با نشست هم‌اندیشی ارتقا تولید دانش‌بنیان در شرکت‌های بزرگ؛ از رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر رونمایی شد هم‌زمان با نشست هم‌اندیشی ارتقای تولید دانش‌بنیان در شرکت‌های بزرگ کشور رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر رونمایی و آغاز به کار کرد. به گزارش اقتصادبیمه ، همزمان با نشست هم‌اندیشی ارتقای تولید دانش‌بنیان در شرکت‌های بزرگ کشور […]

هم‌زمان با نشست هم‌اندیشی ارتقا تولید دانش‌بنیان در شرکت‌های بزرگ؛

از رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر رونمایی شد

هم‌زمان با نشست هم‌اندیشی ارتقای تولید دانش‌بنیان در شرکت‌های بزرگ کشور رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر رونمایی و آغاز به کار کرد.

به گزارش اقتصادبیمه ، همزمان با نشست هم‌اندیشی ارتقای تولید دانش‌بنیان در شرکت‌های بزرگ کشور که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، وزیر صمت و مدیران شرکت‌های بزرگ صنعتی کشور در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر رونمایی و آغاز به کار کرد.
در این مراسم ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل‌گهر با تاکید بر تحقق شعار سال و نقش تولید دانش‌بنیان در اقتصاد کشور، رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل گهر را در همین راستا خواند و از برگزاری این رویداد در سطح کشوری و با همراهی دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری، شرکت های دانش‌بنیان، مراکز تحقیق و توسعه و شرکت‌های معدنی و صنعتی خبر داد.
گفتنی است این رویداد که از امروز آغاز شد، در چهار مرحله دریافت ایده‌ها، ارزیابی تخصصی ایده‌های منتخب، معرفی و اهدای جوایز به ایده‌های برتر و توسعه و تجاری‌سازی ایده‌های منتخب برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان تا پایان شهریورماه ۱۴۰۱ فرصت دارند ایده‌های خود را از طریق ایمیل به نشانی idea@golgohar.com به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند و در صورت نیاز جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۳۴۴۱۴۲۴۱۰۲ مدیریت تحقیقات و فناوری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر تماس حاصل نموده یا به وبسایت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به آدرس geg.ir مراجعه کنند.