ادای احترام مدیران ارشد گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به مقام شامخ شهدای گمنام در ماهشهر
ادای احترام مدیران ارشد گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به مقام شامخ شهدای گمنام در ماهشهر
هیأتی متشکل از معاونان و مدیران ارشد گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس که برای مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل پتروشیمی‌های بندر امام و اروند به ماهشهر سفر کردند با اهدای گل و قرائت فاتحه به این شهدا ادای احترام کردند.

هیأتی متشکل از معاونان و مدیران ارشد گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس که برای مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل پتروشیمی‌های بندر امام و اروند به ماهشهر سفر کردند بلافاصله بعد از ورود به منطقه، به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کردند.

این هیأت شامل معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه، معاون مالی و سرمایه‌گذاری گروه، مدیر برند، روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی گروه، مدیرعامل پترول، مدیر زنجیره تامین و سرآمدی عملیاتی گروه مدیر سلامت، ایمنی و محیط زیست گروه به همراه مدیران عامل پتروشیمی بندر امام و اروند در حسینه ثارالله که مدفن پنج شهید گمنام دفاع مقدس است، حاضر شدند.

این هیات مورد استقبال سردار نوذری فرمانده منطقه سوم  نیروی دریایی سپاه پاسداران  و سرهنگ شیرعلی جانشین فرمانده این منطقه قرار گرفتند.

سردار نوذری خطاب به این هیأت گفت: اگر دیروز عزیزانی چون این شهدای گرانقدر با دشمن جنگیدند، امروز  همانطور که رهبری معظم انقلاب فرموده‌اند در جنگ اقتصادی هستیم و شما در میدان صنعت در‌جنگ با تحریم و دشمن هستید  که این تلاش و مجاهدت‌های شما بسیار ارزشمند است.

  • این هیأت با اهدای گل و قرائت فاتحه به این شهدا ادای احترام کردند